![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jarleram | |
![]() |
Flick Fan - 53 Films Ranked
Member Since: Mar 21, 2010
Location: Norway
|

| 95 | Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Mar 21, 2010 |
| 90 | The Man Who Wasn't There (2001) - Mar 21, 2010 |
| 90 | After Hours (1985) - Mar 21, 2010 |
| 50 | The Deer Hunter (1978) - Mar 21, 2010 |
| 30 | Palindromes (2004) - Mar 21, 2010 |
| 60 | Up (2009) - Mar 21, 2010 |
| 60 | The Rules of Attraction (2002) - Mar 21, 2010 |
| 60 | The Machinist (2004) - Mar 21, 2010 |
| 60 | Observe and Report (2009) - Mar 21, 2010 |
| 60 | Little Miss Sunshine (2006) - Mar 21, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |