![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jarr414 | |
![]() |
Flick Fan - 75 Films Ranked
Member Since: Aug 13, 2010
Location: USA
|

| 92 | Election (1999) - Aug 13, 2010 |
| 79 | The Mask (1994) - Aug 13, 2010 |
| 80 | Forgetting Sarah Marshall (2008) - Aug 13, 2010 |
| 68 | 50 First Dates (2004) - Aug 13, 2010 |
| 85 | The Hudsucker Proxy (1994) - Aug 13, 2010 |
| 88 | Gremlins (1984) - Aug 13, 2010 |
| 90 | Taxi Driver (1976) - Aug 13, 2010 |
| 60 | King Kong (2005) - Aug 13, 2010 |
| 71 | Titanic (1997) - Aug 13, 2010 |
| 70 | The Simpsons Movie (2007) - Aug 13, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |