![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jarre | |
![]() |
Movie Buff - 183 Films Ranked
Member Since: Jun 19, 2010
Location: Turkey
|

| 75 | Carrie (1976) - Jun 19, 2010 |
| 50 | Gigli (2003) - Jun 19, 2010 |
| 70 | Secret Window (2004) - Jun 19, 2010 |
| 80 | Crouching Tiger, Hidden Dragon (2000) - Jun 19, 2010 |
| 90 | The Usual Suspects (1995) - Jun 19, 2010 |
| 70 | Cast Away (2000) - Jun 19, 2010 |
| 75 | Enemy at the Gates (2001) - Jun 19, 2010 |
| 75 | The Island (2005) - Jun 19, 2010 |
| 75 | Reign of Fire (2002) - Jun 19, 2010 |
| 80 | Conquest of the Planet of the Apes (1972) - Jun 19, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |