![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jary4 | |
![]() |
Flick Fan - 17 Films Ranked
Member Since: Jun 5, 2006
Location: USA
|

| 90 | School of Rock (2003) - Aug 13, 2007 |
| 84 | The Girl Next Door (2004) - Aug 13, 2007 |
| 95 | A Time to Kill (1996) - Aug 13, 2007 |
| 88 | Spaceballs (1987) - Aug 13, 2007 |
| 95 | The Hurricane (1999) - Aug 13, 2007 |
| 95 | The Replacements (2000) - Aug 13, 2007 |
| 87 | Hulk (2003) - Aug 13, 2007 |
| 82 | Daredevil (2003) - Aug 13, 2007 |
| 97 | I, Robot (2004) - Aug 13, 2007 |
| 95 | Troy (2004) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |