![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jasiekins | |
![]() |
Movie Buff - 144 Films Ranked
Member Since: Sep 7, 2007
|

| 0 | White Chicks (2004) - Sep 24, 2007 |
| 75 | Armageddon (1998) - Sep 24, 2007 |
| 80 | Grandma's Boy (2006) - Sep 24, 2007 |
| 97 | No Reservations (2007) - Sep 24, 2007 |
| 60 | Flatliners (1990) - Sep 24, 2007 |
| 78 | Miss Congeniality (2000) - Sep 24, 2007 |
| 97 | Mickey's Christmas Carol (1983) - Sep 24, 2007 |
| 94 | Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl (2003) - Sep 24, 2007 |
| 87 | Dick Tracy (1990) - Sep 24, 2007 |
| 95 | Wedding Crashers (2005) - Sep 24, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |