![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jasonb | |
![]() |
Flick Fan - 42 Films Ranked
Member Since: Apr 30, 2006
Location: Australia
|

| 55 | Alfie (2004) - Aug 13, 2007 |
| 75 | The Aviator (2004) - Aug 13, 2007 |
| 85 | A Beautiful Mind (2001) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Big Fish (2003) - Aug 13, 2007 |
| 30 | Birthday Girl (2001) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Blow (2001) - Aug 13, 2007 |
| 65 | The Bourne Identity (2002) - Aug 13, 2007 |
| 70 | The Bourne Supremacy (2004) - Aug 13, 2007 |
| 50 | Charlie's Angels: Full Throttle (2003) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Coach Carter (2005) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |