![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jasoncd | |
![]() |
Flick Fan - 26 Films Ranked
Member Since: Apr 9, 2006
Location: USA
|

| 65 | Assault on Precinct 13 (2005) - Aug 13, 2007 |
| 63 | Basic (2003) - Aug 13, 2007 |
| 83 | Dark Blue (2003) - Aug 13, 2007 |
| 97 | Heat (1995) - Aug 13, 2007 |
| 81 | Jurassic Park (1993) - Aug 13, 2007 |
| 92 | L.A. Confidential (1997) - Aug 13, 2007 |
| 75 | The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (2001) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Minority Report (2002) - Aug 13, 2007 |
| 91 | Princess Mononoke (1997) - Aug 13, 2007 |
| 78 | Resident Evil (2002) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |