![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jasonmlang | |
![]() |
Movie Buff - 143 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 87 | The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (2001) - Aug 19, 2009 |
| 93 | Panic Room (2002) - Aug 19, 2009 |
| 99 | Monty Python and the Holy Grail (1975) - Aug 19, 2009 |
| 84 | Jerry Maguire (1996) - Aug 19, 2009 |
| 93 | Blood Simple (1984) - Aug 19, 2009 |
| 95 | E.T. the Extra-Terrestrial (1982) - Aug 19, 2009 |
| 87 | Down by Law (1986) - Aug 19, 2009 |
| 94 | Platoon (1986) - Aug 19, 2009 |
| 93 | Black Hawk Down (2001) - Aug 19, 2009 |
| 87 | Cinderella Man (2005) - Aug 19, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |