Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum UK TV Film Recommendations
the Blog Top Ten War Flicks of th...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Your Best TCIs PSIs Kumpels Starred Reviews Wishlist
Random Film
jasonshiga
Movie Buff - 115 Films Ranked
Member Since: Aug 20, 2007
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
100 The 40-Year-Old Virgin - Aug 20, 2007
100 Casino Royale - Aug 20, 2007
40 The Green Mile - Aug 20, 2007
100 Edward Scissorhands - Aug 20, 2007
75 The Hulk - Aug 20, 2007
100 Clerks - Aug 20, 2007
60 Closer - Aug 20, 2007
65 Meet The Parents - Aug 20, 2007
90 Robocop - Aug 20, 2007
85 Toy Story - Aug 20, 2007
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with jasonshiga. Why not go rank more films, then come back and check it out again?