Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
jasonsprings
Movie Buff - 126 Films Ranked
Member Since: May 25, 2006
Location: USA
Recent Rankings
75 Gladiator (2000) - Aug 13, 2007
100 Pee-wee's Big Adventure (1985) - Aug 13, 2007
25 Happy Gilmore (1996) - Aug 13, 2007
10 Dick Tracy (1990) - Aug 13, 2007
10 Original Sin (2001) - Aug 13, 2007
100 Corpse Bride (2005) - Aug 13, 2007
80 The Cable Guy (1996) - Aug 13, 2007
50 Finding Neverland (2004) - Aug 13, 2007
90 Secretary (2002) - Aug 13, 2007
25 The Hills Have Eyes (2006) - Aug 13, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with jasonsprings. Why not go rank more films, then come back and check it out again?