Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
jauntyfedora
Flick Fan - 49 Films Ranked
Member Since: Aug 8, 2009
Location: USA
Recent Rankings
92 Amélie (2001) - Jan 17, 2011
89 Fight Club (1999) - Jan 17, 2011
90 Back to the Future (1985) - Jan 17, 2011
87 A Clockwork Orange (1971) - Jan 17, 2011
84 True Grit (2010) - Jan 17, 2011
81 The Town (2010) - Jan 17, 2011
73 Easy A (2010) - Jan 17, 2011
92 Children of Men (2006) - Jan 17, 2011
89 Blade Runner (1982) - Jan 17, 2011
88 North by Northwest (1959) - Jan 17, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with jauntyfedora. Why not go rank more films, then come back and check it out again?