![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
javadm | |
![]() |
Film Freak - 821 Films Ranked
Member Since: Jan 15, 2011
Location: Iran
|

| 75 | Wild Strawberries (1957) - May 29, 2012 |
| 80 | Through a Glass Darkly (1961) - May 29, 2012 |
| 77 | Winter Light (1962) - May 29, 2012 |
| 72 | The Silence (1963) - May 29, 2012 |
| 70 | Autumn Sonata (1978) - May 29, 2012 |
| 95 | From the Life of the Marionettes (1980) - May 29, 2012 |
| 97 | Fanny and Alexander (1982) - May 29, 2012 |
| 70 | Saraband (2003) - May 29, 2012 |
| 85 | Shame (1968) - May 29, 2012 |
| 91 | Rebel Without a Cause (1955) - May 29, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |