![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
javajen | |
![]() |
Flick Fan - 96 Films Ranked
Member Since: May 26, 2009
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 95 | Capote (2005) - May 30, 2009 |
| 90 | Philadelphia (1993) - May 29, 2009 |
| 95 | Fear and Loathing in Las Vegas (1998) - May 29, 2009 |
| 85 | SLC Punk! (1998) - May 28, 2009 |
| 90 | Desert Hearts (1985) - May 28, 2009 |
| 25 | Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl (2003) - May 27, 2009 |
| 95 | Kids (1995) - May 27, 2009 |
| 100 | Hedwig and the Angry Inch (2001) - May 26, 2009 |
| 90 | Bully (2001) - May 26, 2009 |
| 40 | Sex and the City (2008) - May 26, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |