![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jawnlam | |
![]() |
Film Freak - 508 Films Ranked
Member Since: Mar 21, 2006
Location: Irvine, CA, USA
|
|
Message Sent!
| |

| 88 | Limitless (2011) - Sep 04, 2011 |
| 42 | Thor (2011) - Aug 01, 2011 |
| 82 | Exam (2009) - Apr 26, 2011 |
| 50 | The Skulls (2000) - Mar 28, 2011 |
| 87 | Thirteen Days (2000) - Mar 28, 2011 |
| 75 | Mr. Holland's Opus (1995) - Oct 08, 2010 |
| 78 | Gattaca (1997) - Sep 25, 2010 |
| 72 | Event Horizon (1997) - Sep 25, 2010 |
| 40 | Star Trek V: The Final Frontier (1989) - Sep 25, 2010 |
| 25 | Jumper (2008) - Sep 21, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |