![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jaybrennan | |
![]() |
Film Freak - 798 Films Ranked
Member Since: Aug 31, 2007
Location: Morristown, NJ, USA
|
|
Message Sent!
| |

| 95 | Up the Down Staircase (1967) - May 07, 2008 |
| 69 | Death at a Funeral (2007) - Apr 27, 2008 |
| 77 | Carandiru (2003) - Apr 27, 2008 |
| 89 | Harry Potter and the Order of the Phoenix (2007) - Apr 27, 2008 |
| 77 | Cloverfield (2008) - Apr 27, 2008 |
| 88 | Interview with the Vampire: The Vampire Chronicles (1994) - Apr 27, 2008 |
| 90 | Ratatouille (2007) - Apr 27, 2008 |
| 45 | The League of Extraordinary Gentlemen (2003) - Jan 01, 2008 |
| 77 | Cars (2006) - Jan 01, 2008 |
| 97 | The Third Man (1949) - Jan 01, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |