Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
jay*ess
Flick Fan - 14 Films Ranked
Member Since: Jan 27, 2010
Location: USA
Bio: Screenwriter
Recent Rankings
65 Management (2008) - Jan 27, 2010
70 Auggie Rose (2000) - Jan 27, 2010
60 The Air I Breathe (2007) - Jan 27, 2010
70 What Dreams May Come (1998) - Jan 27, 2010
55 Joyride (1996) - Jan 27, 2010
65 Spanglish (2004) - Jan 27, 2010
42 Cruel Intentions (1999) - Jan 27, 2010
45 Swimfan (2002) - Jan 27, 2010
50 Saving Silverman (2001) - Jan 27, 2010
50 Monkeybone (2001) - Jan 27, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with jay*ess. Why not go rank more films, then come back and check it out again?