Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
jayhawker
Flick Fan - 45 Films Ranked
Member Since: Aug 31, 2008
Location: Lawrence, USA
Recent Rankings
79 You've Got Mail (1998) - Aug 31, 2008
93 The Sandlot (1993) - Aug 31, 2008
88 Alien (1979) - Aug 31, 2008
91 Rounders (1998) - Aug 31, 2008
86 John Q (2002) - Aug 31, 2008
78 War of the Worlds (2005) - Aug 31, 2008
94 Pulp Fiction (1994) - Aug 31, 2008
20 Spice World (1997) - Aug 31, 2008
89 Grease (1978) - Aug 31, 2008
87 Seabiscuit (2003) - Aug 31, 2008
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with jayhawker. Why not go rank more films, then come back and check it out again?