![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jayman571 | |
![]() |
Movie Buff - 169 Films Ranked
Member Since: Apr 10, 2009
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 92 | Forrest Gump (1994) - Apr 29, 2009 |
| 87 | American Wedding (2003) - Apr 28, 2009 |
| 79 | Austin Powers: International Man of Mystery (1997) - Apr 28, 2009 |
| 89 | Dawn of the Dead (2004) - Apr 28, 2009 |
| 71 | Elektra (2005) - Apr 28, 2009 |
| 71 | George of the Jungle (1997) - Apr 28, 2009 |
| 83 | The Incredibles (2004) - Apr 28, 2009 |
| 92 | The Karate Kid (1984) - Apr 28, 2009 |
| 92 | Amélie (2001) - Apr 28, 2009 |
| 90 | Crash (1996) - Apr 28, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |