![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jaypee68 | |
![]() |
Flick Fan - 27 Films Ranked
Member Since: Mar 21, 2006
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 100 | Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith (2005) - Aug 13, 2007 |
| 100 | The Butterfly Effect (2004) - Aug 13, 2007 |
| 100 | Star Wars: Episode II - Attack of the Clones (2002) - Aug 13, 2007 |
| 100 | Dreamcatcher (2003) - Aug 13, 2007 |
| 20 | The Hitchhiker's Guide to the Galaxy (2005) - Aug 13, 2007 |
| 100 | Sky Captain and the World of Tomorrow (2004) - Aug 13, 2007 |
| 100 | Weird Science (1985) - Aug 13, 2007 |
| 75 | The Day After Tomorrow (2004) - Aug 13, 2007 |
| 100 | Alien (1979) - Aug 13, 2007 |
| 50 | Doom (2005) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |