![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jayrob | |
![]() |
Flick Fan - 26 Films Ranked
Member Since: Aug 20, 2009
Location: Canada
|

| 99 | Clerks (1994) - Apr 02, 2011 |
| 90 | Mondays in the Sun (2002) - Aug 20, 2009 |
| 20 | Who Framed Roger Rabbit (1988) - Aug 20, 2009 |
| 100 | Into the Wild (2007) - Aug 20, 2009 |
| 100 | Shaun of the Dead (2004) - Aug 20, 2009 |
| 45 | Ocean's Thirteen (2007) - Aug 20, 2009 |
| 0 | Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith (2005) - Aug 20, 2009 |
| 75 | The Sixth Sense (1999) - Aug 20, 2009 |
| 20 | The Wizard of Oz (1939) - Aug 20, 2009 |
| 90 | Apocalypse Now Redux (2001) - Aug 20, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |