![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jay_toso | |
![]() |
Flick Fan - 95 Films Ranked
Member Since: Jun 15, 2009
Location: Portugal
|

| 50 | A Scanner Darkly (2006) - Jun 17, 2009 |
| 65 | You Don't Mess with the Zohan (2008) - Jun 17, 2009 |
| 97 | The Big Lebowski (1998) - Jun 17, 2009 |
| 74 | Sleepy Hollow (1999) - Jun 17, 2009 |
| 75 | Psycho (1960) - Jun 17, 2009 |
| 75 | eXistenZ (1999) - Jun 17, 2009 |
| 90 | South Park: Bigger, Longer, and Uncut (1999) - Jun 17, 2009 |
| 75 | Jaws (1975) - Jun 17, 2009 |
| 55 | Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl (2003) - Jun 17, 2009 |
| 80 | Shaun of the Dead (2004) - Jun 17, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |