jayvie

jayvie
Film Freak - 539 Film Ratings
Member Since: 11 Mar 2010
Location: Belgium
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

77 52% Natural Born Killers (1994) - Rated 14 Mar 2010
76 48% Being John Malkovich (1999) - Rated 14 Mar 2010
44 8% xXx: State of the Union (2005) - Rated 14 Mar 2010
83 71% Die Hard: With a Vengeance (1995) - Rated 14 Mar 2010
86 76% Ali (2001) - Rated 14 Mar 2010
22 2% The Wedding Planner (2001) - Rated 14 Mar 2010
65 24% Over the Hedge (2006) - Rated 14 Mar 2010
81 65% Resident Evil (2002) - Rated 14 Mar 2010
33 6% The Cider House Rules (1999) - Rated 14 Mar 2010
67 30% Edward Scissorhands (1990) - Rated 14 Mar 2010