Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
jay_wat
Flick Fan - 13 Films Ranked
Member Since: Jul 26, 2011
Location: CINCINATTI, OHIO, USA
Bio: I LOVE MY BOY FRUIT, JACK RODRIGUEZ
Recent Rankings
100 Oddsac (2010) - Jul 27, 2011
Mini-Review: best film about a vampire boy i've ever seen, i give it two butts in the air and at least seven andrew becker bumps!
1 Scarface (1932) - Jul 27, 2011
Mini-Review: this movie isn't very good i don't like it a lot and neither do most of my krumpels and my dog foxy very much doesn't like it either god father is worse though
93 Jimmy Neutron: Boy Genius (2001) - Jul 27, 2011
Mini-Review: i give this movie a 93 out of 100 because it is a very great film about this boy who is also a genius and the aliens look very real (like real aliens!) and goddard is one of the best characters in any animated film. i love how his brain floats in his skull, that is very neat. i like the tv show as well but the plots in those aren't usually as funny. like there's an episode about pants taking over the world or something? that seems crazy! pants are just pants, they could never take over the
99 Kids (1995) - Jul 26, 2011
Mini-Review: great movie about HIV and AIDS
99 Act Da Fool (2010) - Jul 26, 2011
Mini-Review: wat
100 Ace Ventura: When Nature Calls (1995) - Jul 26, 2011
Mini-Review: almost better than alvin and the chipmunks: the squeakquel
69 The Abduction Club (2002) - Jul 26, 2011
Mini-Review: i'd like to abduct the director of this movie because it sucks
0 Amy's Orgasm (2001) - Jul 26, 2011
Mini-Review: worst movie ever my moms name is amy
100 Alvin and the Chipmunks: The Squeakquel (2009) - Jul 26, 2011
Mini-Review: i love this movie more than i love my mom and dad
99 Along Came Polly (2004) - Jul 26, 2011
Mini-Review: very good film
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with jay_wat. Why not go rank more films, then come back and check it out again?