![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jayz | |
![]() |
Movie Buff - 473 Films Ranked
Member Since: Oct 31, 2011
Location: USA
|

| 90 | Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby (2006) - Nov 18, 2011 |
| 88 | American Wedding (2003) - Nov 18, 2011 |
| 90 | Legally Blonde 2: Red, White & Blonde (2003) - Nov 18, 2011 |
| 89 | Love Actually (2003) - Nov 18, 2011 |
| 88 | Shallow Hal (2001) - Nov 18, 2011 |
| 89 | The Simpsons Movie (2007) - Nov 11, 2011 |
| 81 | Cocoon (1985) - Nov 11, 2011 |
| 84 | West Side Story (1961) - Nov 11, 2011 |
| 10 | Child's Play (1988) - Nov 11, 2011 |
| 90 | Fantastic Four (2005) - Nov 11, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |