![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jazzlark | |
![]() |
Flick Fan - 29 Films Ranked
Member Since: Oct 17, 2007
Location: Los Angeles, Ca, USA
|

| 100 | The Piano (1993) - Oct 17, 2007 |
| 75 | Seven (1995) - Oct 17, 2007 |
| 75 | The Illusionist (2006) - Oct 17, 2007 |
| 15 | Good Morning, Vietnam (1987) - Oct 17, 2007 |
| 85 | This Is Spinal Tap (1984) - Oct 17, 2007 |
| 75 | Private Parts (1997) - Oct 17, 2007 |
| 75 | Shakespeare in Love (1998) - Oct 17, 2007 |
| 98 | House of Games (1987) - Oct 17, 2007 |
| 65 | Easy Rider (1969) - Oct 17, 2007 |
| 85 | Splash (1984) - Oct 17, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |