![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jazzlsx | |
![]() |
Flick Fan - 27 Films Ranked
Member Since: Jul 20, 2009
Location: Bethlehem, PA, USA
|

| 95 | The Silence of the Lambs (1991) - Aug 18, 2009 |
| 70 | The Hangover (2009) - Aug 18, 2009 |
| 100 | Star Wars: Episode IV - A New Hope (1977) - Jul 20, 2009 |
| 88 | American Psycho (2000) - Jul 20, 2009 |
| 90 | A Bronx Tale (1993) - Jul 20, 2009 |
| 75 | The Patriot (2000) - Jul 20, 2009 |
| 80 | Indiana Jones and the Temple of Doom (1984) - Jul 20, 2009 |
| 65 | She's All That (1999) - Jul 20, 2009 |
| 95 | Rear Window (1954) - Jul 20, 2009 |
| 50 | Alexander (2004) - Jul 20, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |