![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jbadds | |
![]() |
Movie Buff - 265 Films Ranked
Member Since: Apr 21, 2006
Location: USA
|
|
Message Sent!
Bio: No information
| |

| 70 | A.I. Artificial Intelligence (2001) - Aug 13, 2007 |
| 45 | About Schmidt (2002) - Aug 13, 2007 |
| 68 | The Abyss (1989) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Ali (2001) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Amélie (2001) - Aug 13, 2007 |
| 45 | American Beauty (1999) - Aug 13, 2007 |
| 72 | Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (2004) - Aug 13, 2007 |
| 73 | The Aviator (2004) - Aug 13, 2007 |
| 71 | Bad Education (2004) - Aug 13, 2007 |
| 60 | Bad Santa (2003) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |