jbbower

jbbower
Movie Buff - 166 Film Ratings
Member Since: 25 May 2012
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

10 4% Taking Woodstock (2009) - Rated 28 Sep 2012
95 86% L.A. Confidential (2003) - Rated 27 Sep 2012
99 94% The Godfather: A Novel for Television (1977) - Rated 27 Sep 2012
15 6% Kangaroo Jack (2003) - Rated 27 Sep 2012
94 81% Fantastic Mr. Fox (2009) - Rated 27 Sep 2012
99 94% The Godfather: Part II (1974) - Rated 27 Sep 2012
93 79% Reservoir Dogs (1992) - Rated 27 Sep 2012
80 44% District 9 (2009) - Rated 27 Sep 2012
95 86% Chinatown (1974) - Rated 27 Sep 2012
80 44% A Beautiful Mind (2001) - Rated 27 Sep 2012