![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jbelew | |
![]() |
Flick Fan - 24 Films Ranked
Member Since: Aug 19, 2009
Location: USA
|

| 75 | Spider-Man 2 (2004) - Aug 19, 2009 |
| 80 | Dogma (1999) - Aug 19, 2009 |
| 80 | Vertigo (1958) - Aug 19, 2009 |
| 65 | The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe (2005) - Aug 19, 2009 |
| 80 | 28 Days Later (2002) - Aug 19, 2009 |
| 80 | Planet of the Apes (1968) - Aug 19, 2009 |
| 85 | The Thing (1982) - Aug 19, 2009 |
| 75 | Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan (2006) - Aug 19, 2009 |
| 50 | Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith (2005) - Aug 19, 2009 |
| 80 | Hellboy (2004) - Aug 19, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |