jbentham

jbentham
Movie Buff - 298 Film Ratings
Member Since: 30 Dec 2013
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 93% Interstellar (2014) - Rated 13 Jan 2015
85 75% You Don't Know Jack (2010) - Rated 30 Sep 2014
80 64% X-Men: Days of Future Past (2014) - Rated 18 Sep 2014
100 98% Her (2013) - Rated 19 Jan 2014
35 19% Trainspotting (1996) - Rated 05 Jan 2014
85 75% Into the Wild (2007) - Rated 03 Jan 2014
75 57% Uprising (2001) - Rated 01 Jan 2014
65 45% Full Metal Jacket (1987) - Rated 01 Jan 2014
80 64% Defiance (2008) - Rated 01 Jan 2014
65 45% The Legend of Zorro (2005) - Rated 31 Dec 2013