Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
jb_in_ch
Flick Fan - 62 Films Ranked
Member Since: Mar 18, 2006
Location: USA
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
80 MirrorMask (2005) - Aug 13, 2007
60 Minority Report (2002) - Aug 13, 2007
40 Land of the Dead (2005) - Aug 13, 2007
90 Gangs of New York (2002) - Aug 13, 2007
50 Oldboy (2003) - Aug 13, 2007
80 Roger Dodger (2002) - Aug 13, 2007
90 The Godfather (1972) - Aug 13, 2007
90 Goodfellas (1990) - Aug 13, 2007
70 Gattaca (1997) - Aug 13, 2007
60 Spider (2002) - Aug 13, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with jb_in_ch. Why not go rank more films, then come back and check it out again?