jbloggs_c

jbloggsc
Movie Buff - 170 Film Ratings
Member Since: 15 Feb 2011
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

40 10% Traffic (2000) - Rated 28 Feb 2011
45 16% The Wedding Singer (1998) - Rated 28 Feb 2011
45 16% What's Eating Gilbert Grape (1993) - Rated 28 Feb 2011
75 66% The Hunt for Red October (1990) - Rated 28 Feb 2011
75 66% Quantum of Solace (2008) - Rated 28 Feb 2011
35 4% Face/Off (1997) - Rated 28 Feb 2011
80 79% Schindler's List (1993) - Rated 28 Feb 2011
85 88% Clerks (1994) - Rated 28 Feb 2011
70 48% Blow (2001) - Rated 28 Feb 2011
10 0% Se7en (1995) - Rated 28 Feb 2011