jbohms99

jbohms99
Flick Fan - 50 Film Ratings
Member Since: 24 Mar 2008
Location: holbrook, new york, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

92 79% Harold and Kumar Go to White Castle (2004) - Rated 25 Mar 2008
88 31% The Sixth Sense (1999) - Rated 25 Mar 2008
88 31% Mallrats (1995) - Rated 25 Mar 2008
91 73% Training Day (2001) - Rated 25 Mar 2008
93 86% 12 Monkeys (1995) - Rated 25 Mar 2008
97 99% Rounders (1998) - Rated 25 Mar 2008
96 97% Goodfellas (1990) - Rated 25 Mar 2008
91 73% Fear and Loathing in Las Vegas (1998) - Rated 25 Mar 2008
91 73% Clerks (1994) - Rated 25 Mar 2008
87 19% The Mask (1994) - Rated 25 Mar 2008