jbourne84

jbourne84
Flick Fan - 51 Film Ratings
Member Since: 20 Aug 2012
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

86 59% Drive (2011) - Rated 27 Apr 2013
85 51% The Ides of March (2011) - Rated 27 Apr 2013
88 66% The Imposter (2012) - Rated 27 Apr 2013
85 51% Restrepo (2010) - Rated 27 Apr 2013
85 51% Lincoln (2012) - Rated 27 Apr 2013
75 19% The Man from Earth (2007) - Rated 27 Apr 2013
90 86% The Fighter (2010) - Rated 23 Dec 2012
75 19% Metropolis (1927) - Rated 23 Dec 2012
84 43% Looper (2012) - Rated 01 Oct 2012
90 86% The 40-Year-Old Virgin (2005) - Rated 18 Sep 2012