Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Favorite Films of 2011
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
jbradford7
Movie Buff - 168 Films Ranked
Member Since: Jan 13, 2009
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
88 Reservoir Dogs (1992) - Feb 04, 2009
86 Rebecca (1940) - Feb 04, 2009
88 Pineapple Express (2008) - Jan 16, 2009
89 Catch Me If You Can (2002) - Jan 13, 2009
87 Bandits (2001) - Jan 13, 2009
84 The Jackal (1997) - Jan 13, 2009
91 Remember the Titans (2000) - Jan 13, 2009
73 Wanted (2008) - Jan 13, 2009
83 Traitor (2008) - Jan 13, 2009
86 Billy Madison (1995) - Jan 13, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with jbradford7. Why not go rank more films, then come back and check it out again?