Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
jbric7
Movie Buff - 223 Films Ranked
Member Since: May 23, 2009
Location: St Louis, MO, USA
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
75 Vanilla Sky (2001) - Feb 02, 2012
75 In Time (2011) - Jan 31, 2012
80 A Few Good Men (1992) - Jan 22, 2012
60 Haywire (2011) - Jan 21, 2012
80 Moneyball (2011) - Jan 11, 2012
65 Contagion (2011) - Jan 04, 2012
85 The Tree of Life (2011) - Dec 01, 2011
85 Hunger (2008) - Oct 28, 2011
90 The Young Lions (1958) - Sep 21, 2011
85 Warrior (2011) - Sep 15, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with jbric7. Why not go rank more films, then come back and check it out again?