![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jbthomas01 | |
![]() |
Flick Fan - 91 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: USA
|

| 90 | Cool Hand Luke (1967) - Aug 18, 2009 |
| 80 | G.I. Jane (1997) - Aug 18, 2009 |
| 60 | Jason X (2002) - Aug 18, 2009 |
| 82 | Smokin' Aces (2007) - Aug 18, 2009 |
| 70 | Insomnia (2002) - Aug 18, 2009 |
| 85 | Batman Begins (2005) - Aug 18, 2009 |
| 90 | Iron Man (2008) - Aug 18, 2009 |
| 85 | Unfaithful (2002) - Aug 18, 2009 |
| 50 | Saving Silverman (2001) - Aug 18, 2009 |
| 77 | Unbreakable (2000) - Aug 18, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |