![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
j_bur | |
![]() |
Movie Buff - 265 Films Ranked
Member Since: Sep 10, 2007
Location: UK
|
|
Message Sent!
| |

| 5 | Twin Peaks: Fire Walk with Me (1992) - Sep 10, 2007 |
| 25 | Toy Story (1995) - Sep 10, 2007 |
| 22 | The Sum of All Fears (2002) - Sep 10, 2007 |
| 30 | Gangs of New York (2002) - Sep 10, 2007 |
| 25 | 21 Grams (2003) - Sep 10, 2007 |
| 40 | The Transporter (2002) - Sep 10, 2007 |
| 39 | Babel (2006) - Sep 10, 2007 |
| 33 | The Aviator (2004) - Sep 10, 2007 |
| 40 | Titanic (1997) - Sep 10, 2007 |
| 48 | Solaris (2002) - Sep 10, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |