jburd

jburd
Flick Fan - 51 Film Ratings
Member Since: 05 Mar 2012
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 56% Harry Potter and the Goblet of Fire (2005) - Rated 05 Mar 2012
100 90% 28 Weeks Later... (2007) - Rated 05 Mar 2012
100 90% 28 Days Later (2002) - Rated 05 Mar 2012
80 29% Reservoir Dogs (1992) - Rated 05 Mar 2012
80 29% Final Destination (2000) - Rated 05 Mar 2012
95 77% The Fifth Element (1997) - Rated 05 Mar 2012
80 29% Blade Runner (1982) - Rated 05 Mar 2012
90 56% Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Rated 05 Mar 2012
90 56% Lara Croft: Tomb Raider (2001) - Rated 05 Mar 2012
95 77% Lock, Stock and Two Smoking Barrels (1998) - Rated 05 Mar 2012