![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jcage48 | |
![]() |
Movie Buff - 421 Films Ranked
Member Since: Mar 26, 2010
Location: Milwaukee, Wisconsin, USA
|

| 84 | The Meaning of Life (1983) - Apr 07, 2012 |
| 84 | The 40-Year-Old Virgin (2005) - Apr 07, 2012 |
| 78 | Contagion (2011) - Apr 07, 2012 |
| 81 | Chronicle (2012) - Feb 18, 2012 |
| 81 | The Ides of March (2011) - Feb 08, 2012 |
| 84 | Real Steel (2011) - Feb 05, 2012 |
| 86 | A Beautiful Mind (2001) - Jan 16, 2012 |
| 85 | Reservoir Dogs (1992) - Jan 16, 2012 |
| 82 | Strange Days (1995) - Jan 02, 2012 |
| 89 | The Help (2011) - Dec 31, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |