![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jcalherani | |
![]() |
Flick Fan - 47 Films Ranked
Member Since: Jun 7, 2010
Location: São Paulo, Brazil
|

| 95 | Monsters, Inc. (2001) - Jun 15, 2010 |
| 77 | Cape Fear (1991) - Jun 15, 2010 |
| 92 | Taxi Driver (1976) - Jun 15, 2010 |
| 95 | The Exorcist (1973) - Jun 15, 2010 |
| 78 | The Crow: City of Angels (1996) - Jun 15, 2010 |
| 90 | The Crow (1994) - Jun 15, 2010 |
| 70 | Death Becomes Her (1992) - Jun 15, 2010 |
| 89 | The House of the Spirits (1993) - Jun 15, 2010 |
| 75 | Marvin's Room (1996) - Jun 15, 2010 |
| 82 | A.I. Artificial Intelligence (2001) - Jun 15, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |