![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jcernetich | |
![]() |
Flick Fan - 96 Films Ranked
Member Since: Mar 21, 2006
Location: USA
|

| 70 | The Crying Game (1992) - Aug 13, 2007 |
| 65 | Mars Attacks! (1996) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Coffee and Cigarettes (2003) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Fear and Loathing in Las Vegas (1998) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Finding Nemo (2003) - Aug 13, 2007 |
| 70 | The American President (1995) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Signs (2002) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl (2003) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Men in Black II (2002) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Das Boot (1981) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |