![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jcfoster | |
![]() |
Flick Fan - 32 Films Ranked
Member Since: Feb 12, 2012
Location: Ventura, CA, USA
|

| 75 | Contraband (2012) - Feb 12, 2012 |
| 90 | The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (2001) - Feb 12, 2012 |
| 90 | South Park: Bigger, Longer, and Uncut (1999) - Feb 12, 2012 |
| 95 | Donnie Darko (2001) - Feb 12, 2012 |
| 91 | Children of Men (2006) - Feb 12, 2012 |
| 90 | Sin City (2005) - Feb 12, 2012 |
| 85 | School of Rock (2003) - Feb 12, 2012 |
| 90 | The Birds (1963) - Feb 12, 2012 |
| 85 | Amélie (2001) - Feb 12, 2012 |
| 95 | Back to the Future (1985) - Feb 12, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |