jcm911

jcm911
Cinema Addict - 1105 Film Ratings
Member Since: 17 Feb 2012
Location: virginia, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

89 89% Léon: The Professional (1994) - Rated 12 Mar 2016
86 31% Conan the Destroyer (1984) - Rated 12 Mar 2016
86 31% Back to School (1986) - Rated 12 Mar 2016
86 31% Mr. Mom (1983) - Rated 12 Mar 2016
88 78% Good Night, and Good Luck (2005) - Rated 12 Mar 2016
86 31% Runaway Jury (2003) - Rated 12 Mar 2016
86 31% Zoolander (2001) - Rated 12 Mar 2016
86 31% Assault on Precinct 13 (2005) - Rated 12 Mar 2016
89 89% Gone with the Wind (1939) - Rated 12 Mar 2016
87 57% Office Space (1999) - Rated 12 Mar 2016