jcmkr

jcmkr
Flick Fan - 81 Film Ratings
Member Since: 15 Feb 2012
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

65 43% Titanic (1997) - Rated 15 Feb 2012
70 46% Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (2004) - Rated 15 Feb 2012
75 52% Serenity (2005) - Rated 15 Feb 2012
98 94% The Matrix (1999) - Rated 15 Feb 2012
75 52% Kill Bill: Volume 2 (2004) - Rated 15 Feb 2012
75 52% Attack the Block (2011) - Rated 15 Feb 2012
1% Hitch (2005) - Rated 15 Feb 2012
30 14% The Fifth Element (1997) - Rated 15 Feb 2012
98 94% Fight Club (1999) - Rated 15 Feb 2012
90 87% True Grit (2010) - Rated 15 Feb 2012