Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
jcorona
Movie Buff - 404 Films Ranked
Member Since: Dec 8, 2010
Location: USA
Recent Rankings
80 Idiocracy (2006) - Dec 18, 2010
70 Weekend at Bernie's (1989) - Dec 18, 2010
95 Friday (1995) - Dec 18, 2010
90 Short Circuit (1986) - Dec 18, 2010
86 Patch Adams (1998) - Dec 18, 2010
85 Milk (2008) - Dec 18, 2010
78 Animal House (1978) - Dec 18, 2010
79 Field of Dreams (1989) - Dec 18, 2010
90 Solaris (1972) - Dec 16, 2010
83 A History of Violence (2005) - Dec 16, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with jcorona. Why not go rank more films, then come back and check it out again?