![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jcorqian | |
![]() |
Flick Fan - 98 Films Ranked
Member Since: May 29, 2011
Location: USA
|

| 85 | Gladiator (2000) - May 29, 2011 |
| 75 | Shrek (2001) - May 29, 2011 |
| 90 | The Others (2001) - May 29, 2011 |
| 90 | Big Fish (2003) - May 29, 2011 |
| 70 | Spider-Man (2002) - May 29, 2011 |
| 90 | Seven (1995) - May 29, 2011 |
| 85 | Road to Perdition (2002) - May 29, 2011 |
| 85 | Slumdog Millionaire (2008) - May 29, 2011 |
| 65 | Charlie and the Chocolate Factory (2005) - May 29, 2011 |
| 60 | Hitch (2005) - May 29, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |