![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jcpetela | |
![]() |
Movie Buff - 107 Films Ranked
Member Since: Jul 18, 2009
Location: Argentina
|

| 70 | Man on Fire (2004) - Jul 19, 2009 |
| 79 | Mallrats (1995) - Jul 19, 2009 |
| 80 | The Incredibles (2004) - Jul 19, 2009 |
| 84 | Donnie Darko (2001) - Jul 19, 2009 |
| 65 | Seven (1995) - Jul 19, 2009 |
| 60 | Outbreak (1995) - Jul 19, 2009 |
| 80 | Indiana Jones and the Last Crusade (1989) - Jul 19, 2009 |
| 80 | The Karate Kid (1984) - Jul 19, 2009 |
| 81 | Jurassic Park (1993) - Jul 19, 2009 |
| 91 | Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Jul 19, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |