![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jcphoenix | |
![]() |
Film Freak - 708 Films Ranked
Member Since: Aug 17, 2010
Location: Canada
|

| 58 | Hellboy (2004) - Dec 19, 2010 |
| 62 | Freaky Friday (2003) - Dec 19, 2010 |
| 60 | The Simpsons Movie (2007) - Dec 19, 2010 |
| 78 | Close Encounters of the Third Kind (1977) - Dec 19, 2010 |
| 69 | The Orphanage (2007) - Dec 19, 2010 |
| 70 | The Evil Dead (1981) - Dec 19, 2010 |
| 32 | Equilibrium (2002) - Dec 19, 2010 |
| 15 | The Mummy: Tomb of the Dragon Emperor (2008) - Dec 19, 2010 |
| 75 | Collateral (2004) - Dec 18, 2010 |
| 72 | Fargo (1996) - Dec 18, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |