![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
jcretlaw12 | |
![]() |
Movie Buff - 144 Films Ranked
Member Since: Jun 7, 2006
Location: Canada
|
|
Bio: No information
| |

| 55 | Dumbo (1941) - Aug 03, 2009 |
| 70 | Cat's Eye (1985) - Aug 03, 2009 |
| 80 | Wedding Crashers (2005) - Aug 03, 2009 |
| 85 | Starship Troopers (1997) - Aug 03, 2009 |
| 75 | 21 (2008) - Aug 03, 2009 |
| 75 | Bad Lieutenant (1992) - Aug 03, 2009 |
| 55 | The Pacifier (2005) - Aug 03, 2009 |
| 60 | School for Scoundrels (2006) - Aug 03, 2009 |
| 80 | Donnie Brasco (1997) - Aug 03, 2009 |
| 70 | Jay and Silent Bob Strike Back (2001) - Aug 03, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |